Citi mūsu apkaimē esošie objekti


S.Eizenšteina komunikāciju centrs Ķeipenē

Centru 2005. gadā dibinājusi kinomākslas interesentu un atbalstītāju biedrība ar mērķi popularizēt Sergeja Eizenšteina un citu leģendāru kinomākslas personību daiļradi. Biedrības mērķis ir veicināt kinomākslas un kultūras izglītību Latvijā.


  

Šūpoļu parks

Šūpošanās ir ļoti veselīga nodarbošanās, tā sakārto cilvēka enerģētiku, līdzsvaro un mobilizē cilvēku. Šūpoles ir enerģijas uzkrāšanas avots. Kad dabā veidojas spēcīgs enerģijas maksimums, šūpojoties iespējams saņemt īpaši daudz. Šūpoles  ļauj atrauties  no zemes, uztvert ritmu un sirdij  gavilēt.

Parka teritorijā ir brīvdabas pavarda vieta un pirts. Saimniece piedāvā profesionālus pirts rituālus un nakšņošanas iespējas.
  

Alus darītava -  IndieJānis

Suntažos, Upespilī jeb tautā sauktajā Rainī, vecajā muižas klētī kopš 2017. gada jūlija darbojas alus darītava. Tās īpašnieks Jānis Rudzītis savai alus darītavai izvēlējies nosaukumu “IndieJānis”.

Ar IndieJānis zīmolu pagaidām tiek brūvētas trīs alus šķirnes dažādām gaumēm, bet šķirņu skaits visu laiku tiek papildināts.

  

Piedzīvojumu parks Aļaska

Piedzīvojumu parks Aļaska piedāvā atrakcijas aktīvās atpūtas cienītājiem, kur izmēģināt spēkus dažāda augstuma un sarežģītības trasēs, vertikālu un horizontālu šķēršļu pārvarēšanu unikālas konstrukcijas tornī. Uz torņa un apkārt esošās stabu sistēmas 3/6/9/12m augstumā ir izvietotas 25 dažādas atrakcijas no virvēm, trosēm, tīkla un koka konstrukcijām. Parks atrodas Suntažu pagastā pie tūristu iecienītā viesu nama Copes.


  

Ķeipenes Piparkūkas

Vienīgajā piparkūku studijā Latvijā kopā ar piparkūku cepējiem jau ceturtajā paaudzē varēsi izcept, apgleznot un izgaršot dažādas piparkūkas.

Ķeipenes piparkūku studija piedāvā:
    Piparkūku cepšanu;
    Degustāciju;
    Piparkūku apgleznošanu ar dabīgajām glazūrām;
    Stāstījumu par piparkūkām.